Kariéra

 

 

Nemáte zkušenosti, pět titulů před jménem ani schopnosti supermana?

Pro nás to není důvod nenabídnout Vám poctivou a stabilní práci.

Nové pracovníky vše řádně zaučíme a proškolíme.

Oceníme chuť do práce, loajalitu a věříme, že ve Vás probudíme i zrnko lásky k oboru.

I přes to, že nenabízíme práci v bílých pláštích, děláme vše pro zlepšení kvality pracoviště a oproti historii je pokrok a nové technologie na nesrovnatelné úrovni.

Mimo korektního přístupu vedení nabízíme benefity, které jsou v dnešní době spíš standardem, ale ne všude je to pravda. Setkali jste se s tím, že výplatní termín není úplně pravidelný, ochranné prostředky si musíte platit, školení je Vám strženo z platu a o hrazených lékařských prohlídkách si můžete nechat zdát? V naší společnosti se tohle opravdu nestane. Chcete více?

Myslíme také na zdraví a odpočinek našich zaměstnanců a přispíváme jim tak formou kafeterie. V neposlední řadě na budoucnost a to příspěvkem na penzijní připojištění.

Něco ale přece jen chceme – zdravé a silné pracovníky. Přidělené ochranné nápoje v letních měsících pomohou vyvážit minerály a zdravou kulturu v těle.

Myslíte, že tohle už musí být konec výčtu benefitů, které společnost nabízí?? Ne, ne.

Dotované stravování s chutnou a výživnou kuchyní s výběrem z více jak pěti jídel. Chcete ochutnat dřív, než nastoupíte? Jídelna i restaurace (http://www.clubrestaurant-remet.cz) je otevřena i veřejnosti. Přijďte se přesvědčit. 

Jen pozor!!! Jelikož je u nás fluktuace opravdu cizí slovo, nabízíme jen omezený počet volných míst. Není tedy prostor na dlouhé úvahy.

 

 

Nenašli jste pro Vás vhodnou pozici? Podívejte se na stránky společnosti KOVOLIT, a.s.
(http://www.kovolit.cz), která je naší spřízněnou společností.